پذیرش دانشگاه

حدود زمانی ثبت‌نام پذیرش مهرماه ۹۸ دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد

به نقل از خبرنگار  باشگاه خبرنگاران جوان، دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از حدود زمان آغاز ثبت نام سال تحصیلی جدید این دانشگاه خبر داد.

دکتر محمدحسین امید با اعلام این خبر افزود: دانشگاه جامع علمی کاربردی از جمله دانشگاه‌هایی است که  هر ساله  به جذب دانشجویان می‌پردازد و در راستای تربیت نیروی کارآمد و مهارتی قدم برمی‌دارد. این دانشگاه توانایی جذب یک میلیون دانشجو را دارد و می‌تواند تمام نیاز کشور به دانش آموختگان و دانشجویان مهارتی را تامین کنند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: در راستای جذب دانشجو، این دانشگاه همه ساله فراخوان ثبت نام خود را اعلام می‌کند و تعداد زیادی از داوطلبان ورود به این دانشگاه پیگیر زمان آغاز ثبت نام هستند.

دکتر محمدحسین امید با اشاره به ثبت نام و جذب دانشجویان در این دانشگاه اظهار کرد: در حال حاضر فرآیند ظرفیت سنجی مراکز آموزشی برای جذب دانشجو در مراکز علمی کاربردی سراسر کشور آغاز شده و تا پایان ماه تیرماه ادامه دارد و پس از آن پذیرش دانشجو آغاز خواهد شد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی افزود: به طور قطع تمام نتایج سال ۹۸ تا هفته آخر شهریور ماه اعلام خواهد شد و روز اول مهر ماه کلاس‌های مراکز آموزشی علمی کاربردی تشکیل می‌شوند.