پیام تبریک رئیس هیت موسس مرکز آموزش علمی کاربردی گچساران ۲ به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

دانشجویان عزیز،استادان معزز و همکاران گرامی
فصل پاییز اگرچه آغاز خزان طبیعت است، اما نماد بهار علمی ،شور و نشاط دانش پژوهان ،استادان و دانشجویان مشتاق دانش افروزی است که سرمایه های راستین جامعه به شمار میروند؛به راستی هیچ مزیت و فضیلتی برتر از دانایی نیست.
امروزه ،توسعه پایدار ضامن امنیت،رفاه و آرامش هرکشوری است و راه تحقق چنین خواسته ای از مسیر توسعه و تولید علمی آن کشور میگذرد و مولد آن به تلاش ، همت دانشگاهیان و دانش آموختگانش بستگی دارد و برای تحقق چنین خواسته ای ضرورت دارد فضای دانشگاهی ما بیش از پیش به اصول و قواعد علمی آراسته شود ،به طوری که در آن آزادانه پژوهش،تفکر،نقد و خلاقیت از سوی استادان و دانشجویان مد نظر قرار گیرد. همچنین با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تقارن مبارک مطلع مهر و آغاز هفته دفاع مقدس که یادآور خلق حماسه بزرگ مردانی از خیل معلمان و شاگردان و مکتب ایثار و شهادت است با تجدید میثاقی مجدد با آرمان های امام راحل(ره)و شهدای گرانقدر دفاع مقدس و پاسداشت ارزش های باشکوه انقلاب مقدس اسلامی و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب ، تلاش کنیم تا آرمان های بلند انقلاب اسلامی را با همکاری و همیاری شما جامعه دانشگاهی در محیط مقدس علم و دانش محقق سازیم .
در پایان با استعانت از خدای متعال، با کلیه دانشجویان ، اساتید و همه کارکنان دلسوز و تلاشگر مرکز آرزوی توفیق روزافزون در عرصه ایمان علم و موفقیت خواستارم‌.
علیبازی رئیس هیئت موسس مرکز آموزش علمی کاربردی گچساران ۲