مسابقه مجازی ویژه ماه مبارک رمضان با عنوان ” بهار رحمت” برگزارمی شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، حجت الاسلام والمسلمین وحید بلندی معاون فرهنگی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی از برگزاری مسابقه مجازی با عنوان “بهار رحمت” خبر داد.

معاون فرهنگی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به برگزاری دوره های مشابه در سال گذشته گفت: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی جهت فراگیری آموزه های دینی است و دوره های آموزش از راه دور و مجازی می تواند بهترین راه کسب این معارف باشد.

وی همچنین از استقبال خوب خانواده دانشگاه جامع علمی کاربردی از طرح های پیشین نام برده و افزود: دوره ” بهار رحمت” ویژه دانشجویان، مدرسان و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی خواهد بود.

حجت الاسلام وحید بلندی در ادامه خاطر نشان کرد: در این دوره درس هایی با عناوین تجوید و آواشناسی قرآن کریم، حقیقت مظلوم، حکمت روزه و احکام آن، تفسیر قطره ای قرآن کریم،گام دوم برگرفته از بیانیه گام دوم رهبر انقلاب، برگزار خواهد شد.

وی در پایان به نحوه ثبت نام و شرکت در دوره و جوایز آن اشاره کرد و گفت: علاقمندان جهت شرکت در این دوره می توانند ابتدا وارد پایگاه اینترنتی به آدرس www.uast.ac.ir شده و با کلیک روی لینک “آموزش مجازی دانشگاهیان” و یا پوستر “بهار رحمت”  وارد سامانه آموزش مجازی نهاد دانشگاه جامع علمی کاربردی شوند و پس از ثبت نام وارد سامانه شده و با کلیک روی دوره، در آن شرکت نمایند که جوایز نقدی به ترتیب به نفر اول ۵۰۰ هزار تومان، نفر دوم ۴۰۰ هزار تومان و نفر سوم ۳۰۰ هزار تومان اهدا خواهد شد.

گفتنی است کلیه فرایندهای دوره از قبیل ثبت نام، شرکت در دوره، آزمون و دریافت گواهی نامه پایان دوره به صورت اینترنتی(مجازی) می باشد.